Biurko Gamingowe SIMPLE-1-XL

Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
699,00 zł
Kolor blatu

Biurko gamingowe z serii SIMPLE XL w wersji z dużym blatem o wymiarach 160cm na 67cm w dostępnych kolorach: czarnym, białym lub grafitowym, osadzonym na stabilnym metalowym stelażu w kolorze czarnym.

Cechy produktu:

  • Duży blat 160cm na 67cm z płyty wiórowej o grubości 18mm

  • • Czarny metalowy solidny stelaż o wysokości 72cm

Opis produktu

Biurko Gamingowe

MODEL 3D

BLAT

Solidny blat o wymiarach 160cm x 67cm, grubości 18mm i o obrzeżach oklejonych okleiną o grubości 2mm.

Wymiary tego blatu umożliwiają naszym zdaniem do komfortowego korzystania z wszystkich niezbędnych dla użytkownika komputera sprzętów. Biurko w takim rozmiarze pomieści bez problemu podkładkę, mysz, klawiaturę oraz 2 monitory!

Blat-Simple-XL
Stelaz-Simple-1

STELAŻ

To właśnie on wyróżnia nasze biurko spośród produktów oferowanych przez innych sprzedawców w tej kategorii cenowej. W chwili obecnej jako jedyni na rynku oferujemy Państwu produkt z zaprojektowanym przez nas stelażem, który jest wykonany w całości z wysokiej jakości stali.

Nie sprzedajemy stołu - czyli blatu na 4 zwykłych nogach - tylko biurko gamingowe, którego solidną podstawą jest konstrukcja stelaża. Stelaż ten jest co prawda droższy w produkcji ze względu na użyte narzędzia oraz materiały, jednak ta inwestycja z pewnością się opłaca.

Dlaczego?

Dzięki stabilnej konstrukcji stelaża biurko nie chwieje się i nie ugina pod ciężarem monitorów i innego sprzętu. To główny problem wszystkich graczy i użytkowników komputera, kiedy konstrukcja oparta na zwykłych, pojedynczych nogach przesuwa się i chwieje nawet przy najmniejszym wstrząsie, a wraz z nią i monitor. A nie tego oczekuje gracz. Stabilne stanowisko to naszym zdaniem podstawa.

Stelaż ma wysokość ok. 72cm, posiada regulowane „stopki”, które pozwolą dokładnie wypoziomować biurko. Dzięki zastosowaniu dodatkowej belki łączącej obydwie nogi mamy pewność, ze przy opieraniu się o blat nogi się „nie rozjadą”, a blat nie odkształci się po pewnym czasie.