BLAT

Solidny blat o wymiarach 137,5cm x 67cm, grubości 18mm i o obrzeżach oklejonych okleiną o grubości 2mm.

Wymiary tego blatu umożliwiają naszym zdaniem komfort korzystania z wszystkich niezbędnych dla użytkownika komputera sprzętów. Biurko w takim rozmiarze pomieści bez problemu podkładkę, mysz, klawiaturę oraz 2 monitory!

Blat-Simple
Stelaż-Simple


STELAŻ

To właśnie on wyróżnia nasze biurko spośród produktów oferowanych przez innych sprzedawców w tej kategorii cenowej. W chwili obecnej jako jedyni na rynku oferujemy Państwu produkt z zaprojektowanym przez nas stelażem, który jest wykonany w całości z wysokiej jakości stali.

Nie sprzedajemy stołu - czyli blatu na 4 zwykłych nogach - tylko biurko gamingowe, którego solidną podstawą jest konstrukcja stelaża. Stelaż ten jest co prawda droższy w produkcji ze względu na użyte narzędzia oraz materiały, jednak ta inwestycja z pewnością się opłaca.

Dlaczego?

Dzięki stabilnej konstrukcji stelaża biurko nie chwieje się i nie ugina pod ciężarem monitorów i innego sprzętu. To główny problem wszystkich graczy i użytkowników komputera, kiedy konstrukcja oparta na zwykłych, pojedynczych nogach przesuwa się i chwieje nawet przy najmniejszym wstrząsie, a wraz z nią i monitor. A nie tego oczekuje gracz. Stabilne stanowisko to naszym zdaniem podstawa.

Stelaż ma wysokość ok. 72cm, posiada regulowane „stopki”, które pozwolą dokładnie wypoziomować biurko. Dzięki zastosowaniu dodatkowej belki łączącej obydwie nogi mamy pewność, ze przy opieraniu się o blat nogi się „nie rozjadą”, a blat nie odkształci się po pewnym czasie.

Porownanie-Biurek
BIURKA Z SERII SIMPLE MOGĄ POSIADAĆ

PODŚWIETLENIE LED

Nasze biurko wizualnie urozmaica zamontowana taśma LED o długości 80cm. Sterowanie odbywa się za pomocą smartfonu i dedykowanej aplikacji Magic Home Pro oraz pilota, którego zasięg to około 2-3 metry.

Funkcje pilota to:

• 5 efektów (flash, smooth, strobo, przejścia kolorów, fade, auto)

• płynne rozjaśnianie / ściemnianie

• zmiana nasycenia kolorów RGB

Aplikacja Magic Home Pro

Sterownik LED wyposażony jest w moduł WIFI, więc możemy połączyć go do naszej domowej sieci i sterować oświetleniem LED poprzez nasz smartfon z poziomu aplikacji!

Aplikacja jest w języku polskim dlatego jest łatwa w obsłudze i zrozumiała. Posiada ona mnóstwo ciekawych funkcji:

• Paletę kolorów RGB z 5 opcjami zapisu koloru oraz jasności

• Paletę odcieni bieli z 5 opcjami zapisu koloru oraz jasności

• Funkcje stopniowych zmian koloru, błysków stroboskopowych, zmiany 7 kolorów, opcję światła, które imituje płomień świecy, opcję programowania trybu niestandardowego

• Pulsowanie światła w rytm dźwięku z mikrofonu, obsługuje np. Spotify

• Pulsowanie światła w rytm dźwięku, z wbudowanego odtwarzacza muzyki

• Tryb kino zmienia kolory na takie, jakie pojawiają się na ekranie np. telewizora, na który musi być skierowany smartfon.

• Opcja aparatu fotograficznego zmieni kolor na taki, na jaki zostanie skierowany aparat naszego smartfona

Dostępne są również opcje, dzięki którym zaprogramujemy, kiedy nasz LED RGB ma się uruchomoć automatycznie lub wyłączyć. Aplikacja daje nam wiele możliwości!


Pilot-LED-MagicHomePro-qr
MagicHomePro-app
HUB-USB

HUB USB 2.0 Z PRZEPUSTEM KABLOWYM

3 x USB + 2 gniazda audio 3,5 mm do podłączenia słuchawek i mikrofonu

Wbudowany w biurko czarny HUB USB 2.0 pozwalający na jednoczesne podłączenie 3 urządzeń USB (ładowanie telefonu, pendrive itp.) oraz słuchawek i mikrofonu. W zestawie kabel o długości 1,5m służący do podłączenia HUBa do komputera.

Transfer danych USB 2.0 do 480 Mb/s, wstecznie kompatybilny z USB 1.1 oraz systemami Windows i Mac.

Dodatkowo dzięki przepustowi kablowemu wbudowanemu w HUB zyskujemy możliwość łatwego i zorganizowanego przeprowadzenia przewodów od myszki, klawiatury czy słuchawek przez blat.

ŁADUJĄCE GNIAZDA CHOWANE W BLAT

2 x USB + 2 GNIAZDA SIECIOWE 230V

Zestaw ładujący dwa porty USB oraz dwa gniazda sieciowe z uziemieniem w obudowie chowanej w blat.

gniazdo-chowane-w-blat