BLAT

Wyprofilowany, solidny, twardy i wytrzymały blat wykonany z płyty MDF o wymiarach 150cm x 75cm, grubości 18mm i o obrzeżach oklejonych okleiną o grubości 2mm.

Wymiary tego blatu umożliwiają naszym zdaniem komfort korzystania z wszystkich niezbędnych dla użytkownika komputera sprzętów. Specjalnie zaprojektowany kształt blatu zwiększy Twój komfort podczas korzystania z komputera!

Blat-Premium
Stelaz-Premium


STELAŻ Z FUNKCJĄ ORGANIZACJI PRZEWODÓW

Mocny i stabilny stelaż to podstawa tego biurka, posiada on również system porządkowania przewodów, dzięki czemu pomaga zachować czystość i estetykę stanowiska.

Dzięki stabilnej konstrukcji stelaża biurko nie chwieje się i nie ugina pod ciężarem monitorów i innego sprzętu.

Stelaż ma wysokość ok. 72,5cm, posiada regulowane „stopki”, które pozwolą dokładnie wypoziomować biurko. Dzięki zastosowaniu dodatkowej belki łączącej obydwie nogi mamy pewność, ze przy opieraniu się o blat nogi się „nie rozjadą”, a blat nie odkształci się po pewnym czasie.
PRZEPUST KABLOWY

Duży przepust na przewody zamontowany w blacie, pozwoli je uporządkować i poprowadzić do belki stelaża, dzięki czemu na biurku zachowamy porządek.

Przepust-na-przewody
Pilot-LED-MagicHomePro-qr
MagicHomePro-appPODŚWIETLENIE LED

Nasze biurko wizualnie urozmaica zamontowana taśma LED o długości 80cm. Sterowanie odbywa się za pomocą smartfonu i dedykowanej aplikacji Magic Home Pro oraz pilota, którego zasięg to około 2-3 metry.

Funkcje pilota to:

• 5 efektów (flash, smooth, strobo, przejścia kolorów, fade, auto)

• płynne rozjaśnianie / ściemnianie

• zmiana nasycenia kolorów RGB

Aplikacja Magic Home Pro

Sterownik LED wyposażony jest w moduł WIFI, więc możemy połączyć go do naszej domowej sieci i sterować oświetleniem LED poprzez nasz smartfon z poziomu aplikacji!

Aplikacja jest w języku polskim dlatego jest łatwa w obsłudze i zrozumiała. Posiada ona mnóstwo ciekawych funkcji:

• Paletę kolorów RGB z 5 opcjami zapisu koloru oraz jasności

• Paletę odcieni bieli z 5 opcjami zapisu koloru oraz jasności

• Funkcje stopniowych zmian koloru, błysków stroboskopowych, zmiany 7 kolorów, opcję światła, które imituje płomień świecy, opcję programowania trybu niestandardowego

• Pulsowanie światła w rytm dźwięku z mikrofonu, obsługuje np. Spotify

• Pulsowanie światła w rytm dźwięku, z wbudowanego odtwarzacza muzyki

• Tryb kino zmienia kolory na takie, jakie pojawiają się na ekranie np. telewizora, na który musi być skierowany smartfon.

• Opcja aparatu fotograficznego zmieni kolor na taki, na jaki zostanie skierowany aparat naszego smartfona

Dostępne są również opcje, dzięki którym zaprogramujemy, kiedy nasz LED RGB ma się uruchomoć automatycznie lub wyłączyć. Aplikacja daje nam wiele możliwości!

BIURKA Z SERII PREMIUM MOGĄ POSIADAĆHUB USB 2.0 Z PRZEPUSTEM KABLOWYM

3 x USB + 2 gniazda audio 3,5 mm do podłączenia słuchawek i mikrofonu

Wbudowany w biurko czarny HUB USB 2.0 pozwalający na jednoczesne podłączenie 3 urządzeń USB (ładowanie telefonu, pendrive itp.) oraz słuchawek i mikrofonu. W zestawie kabel o długości 1,5m służący do podłączenia HUBa do komputera.

Transfer danych USB 2.0 do 480 Mb/s, wstecznie kompatybilny z USB 1.1 oraz systemami Windows i Mac.

Dodatkowo dzięki przepustowi kablowemu wbudowanemu w HUB zyskujemy możliwość łatwego i zorganizowanego przeprowadzenia przewodów od myszki, klawiatury czy słuchawek przez blat.

HUB-USB


HUB-USB-3SZYBKI HUB USB 3.0 Z PRZEPUSTEM KABLOWYM

4 x USB + 2 gniazda audio 3,5 mm do podłączenia słuchawek i mikrofonu

Wbudowany w biurko czarny SUPER SZYBKI HUB USB 3.0 pozwalający na jednoczesne podłączenie 4 urządzeń USB (ładowanie telefonu, pendrive itp.) oraz słuchawek i mikrofonu. W zestawie kabel o długości 1,2m służący do podłączenia HUBa do komputera.

Transfer danych USB 3.0 do 5 Gbit/s, wstecznie kompatybilny z USB 1.1 oraz systemami Windows i Mac.

Dodatkowo dzięki przepustowi kablowemu wbudowanemu w HUB zyskujemy możliwość łatwego i zorganizowanego przeprowadzenia przewodów od myszki, klawiatury czy słuchawek przez blat.

ŁADUJĄCE GNIAZDA CHOWANE W BLAT

2 x USB + 2 GNIAZDA SIECIOWE 230V

Zestaw ładujący dwa porty USB oraz dwa gniazda sieciowe z uziemieniem w obudowie chowanej w blat. Dzięki niemu naładujesz telefon, kamera czy inne tego typu urządzenia. Gniazda sieciowe pozwolą na zasilenie różnego typu sprzętów.

gniazdo-chowane-w-blat