Biurko Gamingowe LVLUP-S1-XL

Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
1 349,00 zł
Kolor blatu

Biurko gamingowe z serii SIMPLE XL w wersji z dużym blatem o wymiarach 160cm na 67cm w dostępnych kolorach: czarnym, białym lub grafitowym, osadzonym na stabilnym metalowym stelażu w kolorze czarnym z elektryczną regulacją wysokości góra/dół.

Cechy produktu:

  • Duży blat 160cm na 67cm z płyty wiórowej o grubości 18mm

  • • Czarny metalowy solidny stelaż o wysokości 71cm - 121cm z elektryczną regulacją wysokości góra/dół

Opis produktu

Biurko Gamingowe

MODEL 3D

BLAT

Solidny blat o wymiarach 160cm x 67cm, grubości 18mm i o obrzeżach oklejonych okleiną o grubości 2mm.

Wymiary tego blatu umożliwiają naszym zdaniem do komfortowego korzystania z wszystkich niezbędnych dla użytkownika komputera sprzętów. Biurko w takim rozmiarze pomieści bez problemu podkładkę, mysz, klawiaturę oraz 2 monitory!

Blat-Simple-XL




Stelaz-Simple-LVLUP

STELAŻ Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Głównym atutem tego biurka jest mocny i stabilny stelaż z elektryczną regulacją wysokości blatu, którą możesz ustawić za pomocą przycisku góra/dół.

Tym samym podczas długotrwałej pracy przy biurku zyskujesz możliwość zmiany położenia wysokości blatu, co z pewnością wpłynie na Twoje samopoczucie oraz przede wszystkim na zdrowie, czyli przeciążony kręgosłup.

Dzięki stabilnej konstrukcji stelaża biurko nie chwieje się i nie ugina pod ciężarem monitorów i innego sprzętu, maksymalny udźwig to 70 kg.

Stelaż ma zakres regulacji wysokości od 71cm do 121cm, posiada regulowane „stopki”, które pozwolą dokładnie wypoziomować biurko. Dzięki zastosowaniu dodatkowej belki łączącej obydwie nogi mamy pewność, ze przy opieraniu się o blat nogi się „nie rozjadą”, a blat nie odkształci się po pewnym czasie.