Biurko Gamingowe SIMPLE XL-5

Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
779,00 zł
Kolor blatu:

Biurko gamingowe z serii SIMPLE XL w wersji z dużym blatem o wymiarach 160cm na 67cm w dostępnych kolorach: czarnym, białym lub grafitowym, osadzonym na stabilnym metalowym stelażu w kolorze czarnym.

Biurko posiada HUB z 3 USB + 2 gniazda audio 3,5mm do podłączenia słuchawek i mikrofonu z przepustami, przez które można poprowadzić przewody dla myszki, klawiatury, słuchawek itp. Dodatkowo biurko wizualnie urozmaica zamontowana taśma LED RGB o długości 120cm. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, który posiada wiele funkcji zmiany kolorów oraz systemu oświetlenia.

Cechy produktu:

  • • Duży blat 160cm na 67cm z płyty wiórowej o grubości 18mm

  • • Czarny metalowy solidny stelaż o wysokości 72cm

  • • Podświetlenie LED RGB + wielofunkcyjny pilot

  • • HUB 3x USB 2.0 + 2 audio z przepustemi na przewody

Opis produktu

Biurko Gamingowe

BLAT

Solidny blat o wymiarach 160cm x 67cm, grubości 18mm i o obrzeżach oklejonych okleiną o grubości 2mm.

Wymiary tego blatu umożliwiają naszym zdaniem komfort korzystania z wszystkich niezbędnych dla użytkownika komputera sprzętów. Biurko w takim rozmiarze pomieści bez problemu podkładkę, mysz, klawiaturę oraz 2 monitory!

Blat-Simple
Stelaz-Simple-5

STELAŻ

To właśnie on wyróżnia nasze biurko spośród produktów oferowanych przez innych sprzedawców w tej kategorii cenowej. W chwili obecnej jako jedyni na rynku oferujemy Państwu produkt z zaprojektowanym przez nas stelażem, który jest wykonany w całości z wysokiej jakości stali.

Nie sprzedajemy stołu - czyli blatu na 4 zwykłych nogach - tylko biurko gamingowe, którego solidną podstawą jest konstrukcja stelaża. Stelaż ten jest co prawda droższy w produkcji ze względu na użyte narzędzia oraz materiały, jednak ta inwestycja z pewnością się opłaca.

Dlaczego?

Dzięki stabilnej konstrukcji stelaża biurko nie chwieje się i nie ugina pod ciężarem monitorów i innego sprzętu. To główny problem wszystkich graczy i użytkowników komputera, kiedy konstrukcja oparta na zwykłych, pojedynczych nogach przesuwa się i chwieje nawet przy najmniejszym wstrząsie, a wraz z nią i monitor. A nie tego oczekuje gracz. Stabilne stanowisko to naszym zdaniem podstawa.

Stelaż ma wysokość ok. 72cm, posiada regulowane „stopki”, które pozwolą dokładnie wypoziomować biurko. Dzięki zastosowaniu dodatkowej belki łączącej obydwie nogi mamy pewność, ze przy opieraniu się o blat nogi się „nie rozjadą”, a blat nie odkształci się po pewnym czasie.

PODŚWIETLENIE LED

Nasze biurko wizualnie urozmaica zamontowana taśma LED o długości 120cm. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, którego zasięg to około 2-3 metry.

Funkcje podświetlania to:

  • 5 efektów (flash, smooth, strobo, przejścia kolorów, fade, auto)

  • płynne rozjaśnianie / ściemnianie

  • zmiana nasycenia kolorów RGB

  • przyspieszanie / zwalnianie przejść pomiędzy kolorami

  • programowalne przyciski DIY

Pilot-LED
HUB-USB

HUB USB 2.0 Z PRZEPUSTEM KABLOWYM

3 x USB + 2 gniazda audio 3,5 mm do podłączenia słuchawek i mikrofonu

Wbudowany w biurko czarny HUB USB 2.0 pozwalający na jednoczesne podłączenie 3 urządzeń USB (ładowanie telefonu, pendrive itp.) oraz słuchawek i mikrofonu. W zestawie kabel o długości 1,5m służący do podłączenia HUBa do komputera.

Transfer danych USB 2.0 do 480 Mb/s, wstecznie kompatybilny z USB 1.1 oraz systemami Windows i Mac.

Dodatkowo dzięki przepustowi kablowemu wbudowanemu w HUB zyskujemy możliwość łatwego i zorganizowanego przeprowadzenia przewodów od myszki, klawiatury czy słuchawek przez blat.