Biurko Gamingowe LVLUP-SXL6

Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
1 699,00 zł
Kolor blatu:

Biurko gamingowe z serii LVLUP w wersji z blatem o wymiarach 160cm na 67cm osadzonym na stabilnym metalowym stelażu w kolorze czarnym z elektryczną regulacją wysokości góra/dół.

Biurko posiada HUB x 3 portami USB 2.0 wraz z 2 wejściami audio dla słuchawek i mikrofonu oraz kasetkę schowaną w blacie z ładowaniem 2 portów USB i 2 gniazdami sieciowymi 230v.

Biurko wizualnie urozmaica zamontowana taśma LED RGB o długości 120cm. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, który posiada wiele funkcji zmiany kolorów oraz systemu oświetlenia.


Cechy produktu:

  • • Blat 160cm na 67cm o grubości 18mm

  • • Czarny metalowy solidny stelaż o wysokości 71cm - 121cm z elektryczną regulacją wysokości góra/dół

  • • Podświetlenie LED RGB + wielofunkcyjny pilot

  • • HUB 3x USB 2.0 + 2 audio z przepustemi na przewody

  • • Kasetka ładująca 2x USB oraz 2 gniazda sieciowe 230V

Opis produktu

Biurko Gamingowe

BLAT

Solidny blat o wymiarach 160cm x 67cm, grubości 18mm i o obrzeżach oklejonych okleiną o grubości 2mm.

Wymiary tego blatu umożliwiają naszym zdaniem do komfortowego korzystania z wszystkich niezbędnych dla użytkownika komputera sprzętów. Biurko w takim rozmiarze pomieści bez problemu podkładkę, mysz, klawiaturę oraz 2 monitory!

Blat-SimpleBiurko-LVLUP-S1

STELAŻ Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Głównym atutem tego biurka jest mocny i stabilny stelaż z elektryczną regulacją wysokości blatu, którą możesz ustawić za pomocą przycisku góra/dół.

Tym samym podczas długotrwałej pracy przy biurku zyskujesz możliwość zmiany położenia wysokości blatu, co z pewnością wpłynie na Twoje samopoczucie oraz przede wszystkim na zdrowie, czyli przeciążony kręgosłup.

Dzięki stabilnej konstrukcji stelaża biurko nie chwieje się i nie ugina pod ciężarem monitorów i innego sprzętu, maksymalny udźwig to 70 kg.

Stelaż ma zakres regulacji wysokości od 71cm do 121cm, posiada regulowane „stopki”, które pozwolą dokładnie wypoziomować biurko. Dzięki zastosowaniu dodatkowej belki łączącej obydwie nogi mamy pewność, ze przy opieraniu się o blat nogi się „nie rozjadą”, a blat nie odkształci się po pewnym czasie.

PODŚWIETLENIE LED

Nasze biurko wizualnie urozmaica zamontowana taśma LED o długości 120cm. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, którego zasięg to około 2-3 metry.

Funkcje podświetlania to:

  • 5 efektów (flash, smooth, strobo, przejścia kolorów, fade, auto)

  • płynne rozjaśnianie / ściemnianie

  • zmiana nasycenia kolorów RGB

  • przyspieszanie / zwalnianie przejść pomiędzy kolorami

  • programowalne przyciski DIY

Pilot-LED
HUB-USB

HUB USB 2.0 Z PRZEPUSTEM KABLOWYM

3 x USB + 2 gniazda audio 3,5 mm do podłączenia słuchawek i mikrofonu

Wbudowany w biurko czarny HUB USB 2.0 pozwalający na jednoczesne podłączenie 3 urządzeń USB (ładowanie telefonu, pendrive itp.) oraz słuchawek i mikrofonu. W zestawie kabel o długości 1,5m służący do podłączenia HUBa do komputera.

Transfer danych USB 2.0 do 480 Mb/s, wstecznie kompatybilny z USB 1.1 oraz systemami Windows i Mac.

Dodatkowo dzięki przepustowi kablowemu wbudowanemu w HUB zyskujemy możliwość łatwego i zorganizowanego przeprowadzenia przewodów od myszki, klawiatury czy słuchawek przez blat.
ŁADUJĄCE GNIAZDA CHOWANE W BLAT

2 x USB + 2 GNIAZDA SIECIOWE 230V

Zestaw ładujący dwa porty USB oraz dwa gniazda sieciowe z uziemieniem w obudowie chowanej w blat. Dzięki niemu naładujesz telefon, kamerę czy inne tego typu urządzenia. Gniazda sieciowe pozwolą na zasilenie różnego typu sprzętów.

gniazdo-chowane-w-blatHUB USB i ŁADUJĄCE GNIAZDA CHOWANE W BLAT

Dzięki tej konfiguracji Twoje stanowisko gamingowe będzie bardziej funkcjonalne. Zyskujesz dodatkowe porty USB oraz wejścia audio, a chowana w blat kaseta szybko zasili i naładuje Twój sprzęt.

Zobacz wideo ze zbliżeniem na te dodatki.